Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 kakoste se upoznali i kako zavoleli?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22817
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

kakoste se upoznali i kako zavoleli? Empty
PočaljiNaslov: kakoste se upoznali i kako zavoleli?   kakoste se upoznali i kako zavoleli? EmptySub Mar 03, 2012 1:55 am

ovakve price sam uvek volela da slusam, i ispitaivala mamu, tetke, bake kako su se one upoznale sa svojim muzevima...pa podelite i vi sa nama vase dogadjaje Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nela

Nela


Broj poruka : 48
Points : 22363
Reputation : 0
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : u bebinom zagrljaju

kakoste se upoznali i kako zavoleli? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakoste se upoznali i kako zavoleli?   kakoste se upoznali i kako zavoleli? EmptySub Mar 03, 2012 7:25 am

Tada mi je bilo 20 godina,isla sam na nase poznato izletiste sa kolegama sa faksa,a mm je dosao sa svojom tetkom i njenom porodicom..On inace nije iz Zenice pa su mu oni htjeli da pokazu sta mi imamo..Nisam ga ni primjetila a on kaze da cim je dosao mene primjetio,ustali smo da igramo kosarku i on je odmah pitao moze li i on.U srednjoj sam kosarku trenirala i isla na takmicenja sa razredom ali sam tada igrala svoju najbolju utakmicu Smile..Kad god sam bacila bio je kos,a on je uvijek imao neki komentar..Djelovala sam da me komentari ne zanimaju a itekako sam jedva cekala da nesto kaze.Bio je najljepsi momak u mojim ocima.Kad smo zavrsili sjedili smo na zidicu i jeli sladoled..Pricali kao da se znamo sto godina,njegova tetka se smijala iz daleka..Kad sam krenula kuci rekao je da ide za sedmicu nazad u Njemacku,vidjeli se odmah sutra i tako svaki dan dok nije otisao,razmijenili mail,dopisivali se i culi svake minute naredna 4 mjeseca,i tako onda smo jedva cekali godisnje odmore da on dodje..
Nazad na vrh Ići dole
 
kakoste se upoznali i kako zavoleli?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako do vise mleka?
» Kako tepate jedno drugom?
» Kako počinje porođaj?
» Kako pomoći detetu da uči?
» Kako ublaziti izbijanje zubica?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Bračni kutak :: Veza i brak-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.