Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 tezina i visina

Ići dole 
AutorPoruka
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22767
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

tezina i visina  Empty
PočaljiNaslov: tezina i visina    tezina i visina  EmptyUto Mar 13, 2012 11:51 am

zene, aj mi malo pomozite moja teodora ima 5 godina 108 cm je visoka, ali ima samo 16 kg, na internetu sam negde nasla tabelu normalnih vrednosti i pise da je za devojcice njegod uzrasta 17.7 kg normalno, visina je ok. inace je vesela, aktivna (ponekad i previse Smile ), zdrava je, (za godinu dana je imala samo 1 prehladu) ali mi je sva tanka, jedva nalazimo garderobu posto ono sto joj je dobro u sirini obicno bude kratko po duzini i da li moguce da je nasledila metabolizam od tate posto on ima ubrzan metabolizam i dali dodali ili izgubili 0.5 kg njima se vidi kao da su oslabili 5kg???????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
 
tezina i visina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» tezina i visina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Dete 3 - 6 godina-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.