Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Kada vaspitanje predje u zlostavljanje

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24621
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Kada vaspitanje predje u zlostavljanje Empty
PočaljiNaslov: Kada vaspitanje predje u zlostavljanje   Kada vaspitanje predje u zlostavljanje EmptyPon Mar 05, 2012 9:35 am

Ok. Batina je iz raja izašla. A da li neki roditelji preteruju i prelaze granicu vaspitnih mera? Da li je odraz njihovog trenutnog raspoloženja nekada merilo i količine načina vaspitanja, pa se nekada, slobodno možemo reći, graniči sa iživljavanjem. Može li vaspitanje da predje u zlostavljanje?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
SuperMom
Admin
SuperMom


Broj poruka : 75
Points : 22445
Reputation : 0
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 39
Lokacija : Faro

Kada vaspitanje predje u zlostavljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada vaspitanje predje u zlostavljanje   Kada vaspitanje predje u zlostavljanje EmptyPon Mar 05, 2012 12:31 pm

UN@ ::
Ok. Batina je iz raja izašla. A da li neki roditelji preteruju i prelaze granicu vaspitnih mera? Da li je odraz njihovog trenutnog raspoloženja nekada merilo i količine načina vaspitanja, pa se nekada, slobodno možemo reći, graniči sa iživljavanjem. Može li vaspitanje da predje u zlostavljanje?
joj ne mogu da mislim na to... srce me zaboli a znam da 100% postoji... ja kad viknem na stashu ili kad je lupim po dupetu dodje mi da placem posle Sad
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Kada vaspitanje predje u zlostavljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada vaspitanje predje u zlostavljanje   Kada vaspitanje predje u zlostavljanje EmptyPon Mar 05, 2012 10:05 pm

Plašim se da može Sad Ja nikako nisam za tu vrstu "vaspitanja".
OK, već sada ponekad viknem na nju, ali je još uvek nisam ni šljapnula po guzi, zato što znam da ona nema pojma ni šta je to, a ja tako da iskaljujem svoj bes-neka hvala! Nisu se ni moji roditelji tako ponašali prema meni pa neću ni ja.
Naravno, ne kažem da je nikada u životu neću udariti ali trudiću se da nauči da kada (mm i ja) povisimo glas da je znak da je nešto pogrešila i da odmah prekine sa tim, da se izvini i sl.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kada vaspitanje predje u zlostavljanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada vaspitanje predje u zlostavljanje   Kada vaspitanje predje u zlostavljanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada vaspitanje predje u zlostavljanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Emocionalno zlostavljanje dece
» Kada ste saznale pol deteta?
» Kada ste se prvi put zaljubili
» Kada se njemu neće
» Kada je pravo vreme za prvi mobilni?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Vaspitanje od kolevke do školske klupe-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.