Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Bračno savetovalište

Ići dole 
AutorPoruka
SuperMom
Admin
SuperMom


Broj poruka : 75
Points : 22400
Reputation : 0
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 39
Lokacija : Faro

Bračno savetovalište Empty
PočaljiNaslov: Bračno savetovalište   Bračno savetovalište EmptySub Mar 03, 2012 12:50 pm

Tim stručnjaka Škole za roditelje pokušaće da svim roditeljima koji imaju ovu dilemu olakšaju težak period kroz koji prolaze. Grupna konsultacija biće održana 15. marta u prostorijama škole.
Pitanje "Razvesti se ili ne?" je jedno od možda najtežih pitanja koje ćete sebi morati da postavite. Razvod se ne dešava uvek nekome drugom, a ukoliko u braku postoje deca, ova odluka postaje znatno teža.
Pitanja ima veoma mnogo: Kako da znam da je moja odluka ispravna? Koji su znaci da brak "ide nizbrdo"? Šta da učinim da spasem brak? Šta ako sam ja domaćica i bez svojih prihoda a želim da se razvedem? Kako reći deci? Kako bi se, u slučaju razvoda podelila zajednička imovina? Kolika može biti alimentacija za maloletnu decu, Šta ako....?Odgovori nisu za svakoga isti jer smo svi mi veoma različiti, kao i situacije u kojima se nalazimo.

Na grupnim konsultacijama Škole za roditelje prisutni će imati priliku da potpuno anonimno postave svoja pitanja (na posebnom formularu-upitniku), na koje će odmah odgovarati članovi stručnog tima, odnosno psiholog, advokat i pedagog.

Ulaznica za predavanje je 1.600 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
 
Bračno savetovalište
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Bračni kutak :: Razvod-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.