Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?

Ići dole 
+4
Apfel
ZenaZmaj
Anin
UN@
8 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24616
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty
PočaljiNaslov: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? EmptyČet Mar 01, 2012 8:47 am

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Anin

Anin


Broj poruka : 7
Points : 22317
Reputation : 0
Datum upisa : 29.02.2012

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? EmptyPet Mar 02, 2012 1:38 am

Uf, teska tema.... Mislim da ima i jednog i drugog, svi mi imamo neki predodredjeni zivot ( sudbinu ) ali i to moze da se menja... do sada u zivotu su mi se desile neke stvari ( sto bi se reklo sudbina je tako htela i tako je trebalo da bude ) ... Smile))) .... kada bolje razmislim o ovoj temi reci cu opet koju pametnu rec Smile) ... ali definitivno verujem u sudbinu Smile)
Nazad na vrh Ići dole
ZenaZmaj

ZenaZmaj


Broj poruka : 47
Points : 22379
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 45
Lokacija : Iza duge :)

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? EmptyPet Mar 02, 2012 2:06 am

Ja znam da svako dete cim se rodi dobije svoju Nafahu tj. sudbinu .....nekad mozes da utices na nju a nekad ne ....
Nazad na vrh Ići dole
Apfel

Apfel


Broj poruka : 38
Points : 22378
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 39

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? EmptyPet Mar 02, 2012 2:29 am

Veoma tesko pitanje... Mislim da svi mi imamo svoju sudbinu koju mozemo da krojimo ali u sitnicama...
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22861
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? EmptyPet Mar 02, 2012 3:12 am

ZenaZmaj ::
Ja znam da svako dete cim se rodi dobije svoju Nafahu tj. sudbinu .....nekad mozes da utices na nju a nekad ne ....
Slažem se sa ovim, mada su uglavnom sve žene napisale ono što sam ja htela da kažem.
Nazad na vrh Ići dole
mala mama

mala mama


Broj poruka : 4
Points : 22314
Reputation : 0
Datum upisa : 01.03.2012

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? EmptyPet Mar 02, 2012 3:53 am

mislim da svi kad se nesto lose desi kazu SUDBINA
ali svi mi smo krojaci svoje sudbine
kako gradimo svoj zivot takav ce i biti !!!
Nazad na vrh Ići dole
Nela

Nela


Broj poruka : 48
Points : 22363
Reputation : 0
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : u bebinom zagrljaju

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? EmptyPet Mar 02, 2012 5:45 am

Kod nas u nasoj vjeri se kaze da su neke stvari sudbina,npr dok je beba jos u majcinom stomaku zapise se koliko ce zivjeti,hoce li biti sretna ili nesretna..Onda kasnije isto tako neki govore ma da je i kad potuces to sve sudbina,da je tako trebalo biti..Ja vjerujem da je samo mjesto i dan umiranja sudbina a ostalo da covjek svojom voljom i zeljom moze da mijenja..
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22817
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? EmptySub Mar 03, 2012 1:53 am

hmmm...jeste teska tema ...verujem u sudbinu a to da li covek moze da je bira ne znam kako bih objasnila, sta ako je i to sto izaberemu u stvari i bila sudbina ako me razumete sta hocu da kazem ??? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?   Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li sudbina bira čoveka ili čovek sudbinu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: ZENSKI SVET... :: Društvo-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.