Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Ko danas kuva kafu? :D

Ići dole 
+5
Nela
UN@
strumfeta
ZenaZmaj
Majček
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptySre Apr 11, 2012 11:46 pm

strumfeta ::
LOLI dobro jutro drigari, aj na kaficu

sanjala sam mnogo glup san...da mi ispadaju zubi Sad
Grozan osećaj i ja sam jednom to sanjala, pu,pu...

Uzimam kaficu i služim kolačić, može? Smile Dobar dan :*
Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Q94-lll
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyČet Apr 12, 2012 2:09 am

MAjcek kako teku pripreme za rodjendancic? jel cete i da se krstite?
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyČet Apr 12, 2012 2:19 am

Mi smo se krstili kad smo imli 3,5 meseca još Rolling Eyes baš smo malecki bili Smile Sada samo proslavljamo rođendančić bounce
Juče smo bili u šopingu, danas moramo ponovo jer se uvek zaboravi nešto Smile Sutra se farbaju jaja, u subotu ću tortu i nešto od predjela, i tako.
Koje si torte ti pravila za rođendance?
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyČet Apr 12, 2012 2:47 am

nasla sam na netu, morski vali se zove, samo sam je ja malo prepravila posto ne volim orah eu tortama bas nesto narocito stavila sam lesnike, neznamk oliko gostiju imate, ali ova je bas velika a omze i da se duplira i ima oko 40 parceta, evo ti recepta u gastronomskom kutku Smile omiljene torte
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyČet Apr 12, 2012 3:51 am

Hvala ti! Ma ja već planirala neku sa lešnicima da pravim, pogledaću i ovu tvoju, imam vremena do subote da odlučim Wink
Moji favoriti su voćne torte, to mogu da jedem u neograničenim količinama yes Ali voćnu smo poručili tako da moram neku ovu "jaču" da spremim...
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPon Apr 16, 2012 10:49 pm

Eeee, čim mene nema-nema ni kafica Smile Evo jedna za dobar dan Smile Pričajte mi, kako ste provele Uskrs LOLI
Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Cde-577205
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24621
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPon Apr 16, 2012 11:19 pm

Una je ispolomila sva jaja, sama, nece da deli... Smile Setale, klasika, nista posebno. Vi? Rodjendancic? Jel imas jos Sarinih slika sa rodjendana? <3
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPon Apr 16, 2012 11:29 pm

UN@ ::
Una je ispolomila sva jaja, sama, nece da deli... Smile Setale, klasika, nista posebno. Vi? Rodjendancic? Jel imas jos Sarinih slika sa rodjendana? <3
Slikice sam postavila na FB, videla si. Aj postaviću i ovde neku, zbog Štrumfete i ko još nije video...
A i Sara je sva jaja polupala, sa uživanjem Very Happy I onako niko i ne jede ta jaja, bar njoj služe za igru Smile
Rođendančić je super prošao, samo nam je kiša malo pokvarila planove ali dobro... I izbio nam je konačno i treći zubić bounce Izgleda baš na rođendan I love you ali tek danas mi je dopustila da pogledam, a juče je ceo dan škrgutala sa zubima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24621
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPon Apr 16, 2012 11:36 pm

Jesam Smile mislila sam osim onih na fb jel imas jos neku Sarinu Smile novu sa rodjendana
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej KONACNO
Koji je izbio? Bas sam srecna. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyUto Apr 17, 2012 1:55 am

UN@ ::
Jesam Smile mislila sam osim onih na fb jel imas jos neku Sarinu Smile novu sa rodjendana
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej KONACNO
Koji je izbio? Bas sam srecna. Smile
Gornja, leva jedinica, ali i druga je tu, samo malo viri Very Happy Posle 6 meseci pauze eto i novih zubića, načekasmo se baš!!! Pošto nam sa tolikim razmakom izbijajau zubići-sledeće možemo da očekujemo tek tamo sa godinu ipo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyUto Apr 17, 2012 1:56 am

Joooj, ne mogu da verujem da je tiker počeo da odbrojava novi krug... I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyUto Apr 17, 2012 2:55 am

Majcek nista bez tebe, meni bas bude bezveze kad te nema duze, bravo za zubic, Tijana ima i gornje i donje 1 i 2, a sad joj rastu gornji pojma nemam koji su ali mi lice na kutnjake Shocked ili oni sto su ispred kutnjaka, pojma nemam ali su izbili sa obe strane. Slikice obavezno ocu, a sto se uskrse tice i tijana se pridruzuje klubu Smile i sto je najbitnije [b]STIGO NAM JE TATICAAAAAAA!!!!1
bounce s0317 s0316 m0635 m0655 0656 yes I love you sunny cheers Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyUto Apr 17, 2012 7:45 am

strumfeta ::
Majcek nista bez tebe, meni bas bude bezveze kad te nema duze, bravo za zubic, Tijana ima i gornje i donje 1 i 2, a sad joj rastu gornji pojma nemam koji su ali mi lice na kutnjake Shocked ili oni sto su ispred kutnjaka, pojma nemam ali su izbili sa obe strane. Slikice obavezno ocu, a sto se uskrse tice i tijana se pridruzuje klubu Smile i sto je najbitnije [b]STIGO NAM JE TATICAAAAAAA!!!!1
bounce s0317 s0316 m0635 m0655 0656 yes I love you sunny cheers Very Happy
Jaoooj, mene Štrumfeta vooooli, mene Štrumfeta voooli bounce bounce bounce E pa volim i ja tebe i tvoje princezice 0656
Aj kačim par sličica, mada ovaj Slikomat radi k'o neka baba, sav usporen, ali dobro, molim za strpljenje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyUto Apr 17, 2012 9:39 pm

Dobro jutro... Kod nas je vreme fuuuuj, kiša ne prestaje Mad Ali meni je super, jer smo spavale do 9h Very Happy Pribeležite ovo, molim vas, pošto se ne događa često Very Happy

Evo jedne kafice sa Suncem, da malo ulepšam dan Smile

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Cv7-427825
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPet Apr 20, 2012 12:27 am

Juhuuu, gde steee??? LK

Sad hoću da meni neko skuva kafu, e! Za kaznu, zato što niko ne pije kad ja skuvam Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPet Apr 20, 2012 12:42 am

izvoli, zasluzila si...
Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 We-najuba
COM
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPet Apr 20, 2012 3:12 am

Mmmm, kakva kafica Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 T2823
Hvala Štrumfeta m0635
Šta mi vi radite?
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPet Apr 20, 2012 3:17 am

nista posebno, nahranila decicu i cekam mm da i mi rucamo, izaslabih malo da prosetam al cini mi se da ce svakog casa neki pljusak pa mozda sidjemo samo ispred zgrade. Kako ste vi? Sta ima novo? Sta radi Sarica?
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPet Apr 20, 2012 8:26 am

strumfeta ::
nista posebno, nahranila decicu i cekam mm da i mi rucamo, izaslabih malo da prosetam al cini mi se da ce svakog casa neki pljusak pa mozda sidjemo samo ispred zgrade. Kako ste vi? Sta ima novo? Sta radi Sarica?
Tek sad dođoh do kompa...Dobro smo, iskoristile smo dan za šetnju pre ove kiše, sad je Sarče zaspala, mada i ja jedva gledam na oči Neutral
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptySub Apr 21, 2012 3:32 am

dobar dan od mene, ja upravo LOLI u pauzi posto pomazem mm, pravimo neku policu, bas smo vredni, Tijanica spava, a Teodorica nam smugnula kod babe i dede Sad kad je tu pomalo mi smeta njeno neprestano skakanje i pricanje i pevanje, ali sad mi bas nedostaje Sad
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPon Apr 23, 2012 9:41 pm

LK
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyPon Apr 23, 2012 11:52 pm

Smile Evo meneee Smile
Baš sam se ulenjila ovih dana... Evo da se iskupim Smile

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Izf-522757
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyUto Apr 24, 2012 7:07 am

e sad bi mi bas prijala jedna, ceo dan smo setali, tijana spavala jedno vreme u kolicima, ivan, teodra i ja se vozili rolerima, pa se tijana probudila i gledala nas kako igramo badminton i smejala nam se, izmorili smo se svi odosmo na tusing i na sleeping laku noc.
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24621
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyUto Apr 24, 2012 11:04 am

Mene noge ubijaju a i ledja Sad nisam stala od kako sam ustala jutros... Jos me Una nervira ne da da se voda hoce sama pa me udara hmmmmmmmmm dobice po guzi vidim ja Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 EmptyUto Apr 24, 2012 11:53 pm

I Tijana nece da da ruku, ali MORA, sta cu joj ja ili ce da da ruku ili nece ni da seta, pustim je samu samo ispred zgrade ili kad smo negde gde je bezbedno inace ovako ruka i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko danas kuva kafu? :D   Ko danas kuva kafu? :D - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko danas kuva kafu? :D
Nazad na vrh 
Strana 13 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta kuvate danas ...
»  Danas sam dragom.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: ZENSKI SVET... :: Žensko druženje-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.