Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Ah, te strije... :(

Ići dole 
+2
UN@
Majček
6 posters
AutorPoruka
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22846
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ah, te strije... :( Empty
PočaljiNaslov: Ah, te strije... :(   Ah, te strije... :( EmptyPon Feb 27, 2012 5:32 am

Da li imate problema sa njima?
Koje kreme koristite?
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24601
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Ah, te strije... :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, te strije... :(   Ah, te strije... :( EmptyPon Feb 27, 2012 9:38 pm

Ja sam nekako digla skroz ruke od sebe... Ali skroz. Nezadovoljna sam sobom u svakom smislu Sad Strija u trudnoći škoro i da nije bilo ali nakon porodjaja katastrofa. Koristila sam striet i ništa mi nije pomogao a dok.sa kožnog mi je rekla za mustela proizvode da su najbolji i da mažem pavlovićevom tj.da trpam. I mogu da kažem da mi je pomogla.
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
ZenaZmaj

ZenaZmaj


Broj poruka : 47
Points : 22364
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 45
Lokacija : Iza duge :)

Ah, te strije... :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, te strije... :(   Ah, te strije... :( EmptyPon Feb 27, 2012 10:57 pm

Da imamo strije od 3 porodjaja malo bi bilo da ih nemam jer mi kilaza varirala od 67- 103 u poslednjoj trudnoci al znas kako ja gledam na to Smile sve sto se da pokriti netreba zaliti iapk su nasa deca to napravila cheers
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24601
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Ah, te strije... :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, te strije... :(   Ah, te strije... :( EmptyPon Feb 27, 2012 11:11 pm

ZenaZmaj ::
Da imamo strije od 3 porodjaja malo bi bilo da ih nemam jer mi kilaza varirala od 67- 103 u poslednjoj trudnoci al znas kako ja gledam na to Smile sve sto se da pokriti netreba zaliti iapk su nasa deca to napravila cheers
Lepo si to rekla... I love you
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22846
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Ah, te strije... :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, te strije... :(   Ah, te strije... :( EmptyPon Feb 27, 2012 11:41 pm

Ja imam par strijiCA (po 2cm) na bokovima, 2,3 sa jedne i isto toliko sa druge strane, polako blede iako ne mažem ni sa čim.
U trudnoći sam se mazala Afroditinom kremom, i to ne stalno, možda par puta nedeljno, izgleda da je pomogla, a da sam se mazala redovno-možda ne bih imala ni ovih par komada...
Nazad na vrh Ići dole
Apfel

Apfel


Broj poruka : 38
Points : 22363
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 39

Ah, te strije... :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, te strije... :(   Ah, te strije... :( EmptyPon Feb 27, 2012 11:57 pm

Imam ih,ali sta da se radi,nek su mi deca zdravo,a strije mogu da se sakriju... mazala sam se svakojakim prepar<atima ali nema pomoci...digla sam ruke
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22802
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Ah, te strije... :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, te strije... :(   Ah, te strije... :( EmptySre Feb 29, 2012 9:09 am

U PRVOJ TRUDNOCI SAM MAZALA STOMAK MASLINOVIM ULJEM I MNOGO MI JE POMOGLO, IZBILE SU MI SVEGA DVE STIJICE KOD PUPKA, ALI ZATO NA BOKOVIMA IMAM BAS DOSTA POSTO SE TU UOPSTE NISAM MAZALA, A U DRUGOJ TRUDNOCI SAM SE OLENJILA I MISLILA DA POSTO MI JE STOMAK PRETRPEO VEC JEDNO RAZVLACENJE NECE PRETRPETI PUCANJE ALI SAM POGRESILA Smile DOBILA SAM JOS PAR STRIJA I OD TIJANE I SAD TACNO ZNAM KOJA JE OD KOJE Smile NEMAM IH PUNO NA STOMAKU I SLAZEM SE SA OSTALIM MAMAMA SVE SE TO MOZE PRIKRITI I NISTA TO NIJE BITNO KOLIKO ONI ZBOG KOJIH SU STRIJE NASTALE Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jecis

Jecis


Broj poruka : 21
Points : 22336
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Vicenza,Italy

Ah, te strije... :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, te strije... :(   Ah, te strije... :( EmptyNed Mar 04, 2012 11:36 pm

Mazem se strietom,ali mi je opet negde-negde,i to na bokovima pukla kozica,ali nista strasno,vise me muci celulit koji nisam nikad imala Mad a u poslednjih mesec dana sam ga dobila.Sta cemo?!Za bebice je sve vredno izdrati,ama bas sve I love you
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ah, te strije... :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, te strije... :(   Ah, te strije... :( Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ah, te strije... :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: POSTAĆU MAMA :) :: Neugodnosti u trudnoći-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.