Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24621
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje Empty
PočaljiNaslov: Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje   Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje EmptySre Feb 22, 2012 4:00 am

Devojčice sa skupim zlatnim mindjušama na ušima koje izgledaju " kao velike " - mogu se videti na svakom koraku. Moda, tradicija ili nešto treće?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22822
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje   Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje EmptySre Feb 22, 2012 6:31 am

Ja moram da se izrazim po ovom pitanju Smile naime kada su meni busili usi bilo mi je to jedno od najgorih dogadjaja u zivotu, posto pre 20 god nisu postojale danasnje "bezbolne" spravice meni je usi busila tetka koja je zdravstveni radnik i to je radila iglom za injekcije, ne zelim ni da se stim toga Sad
Kasnije kad sam odrasla busila sam usi jos nekoliko puta ali savremenijom metodom sto mi je bilo super. Moje cerkice ce nositi mindjuse onda kad one za to budu imale potrebu i kad same budu zelele, vidjala sam bas male bebice koje sa par meseci vec nose mindjuse i uz svo duzno postovanje meni je to bas bezveze, no svako ima pravo da sa svojim detetom radi sta hoce.
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24621
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje   Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje EmptySre Feb 22, 2012 9:28 pm

Jooj pa nije ni čudno to što imaš takvo mišljenje. Mogu da zamislim koliko je bolelo Crying or Very sad Meni je žao Uni da bušim uši... Jedino ako je tata vodi, ja to ne mogu.
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22866
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje   Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje EmptyČet Feb 23, 2012 12:34 am

Ja nemam ništa protiv minđušica, iako ih i ja ne nosim svakodnevno, sem u nekim specijalnim prilikama Wink Ali neću još uvek da joj bušim, možda za rođendan...videću... Dobila je već dva para minđušica, i baš su slatke, bebeće Smile pa mi je žao da ih ne nosi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje   Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mindjuše - ženski ukras ili rizik po zdravlje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  Zenski orgazam...
» Uticaj muzike na zdravlje
» Povoljan uticaj sexa na zdravlje
» Uticaj vremena na zdravlje i ponasanje ljudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Nas mali čovek-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.