Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Znaci trudnoće

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24616
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Znaci trudnoće Empty
PočaljiNaslov: Znaci trudnoće   Znaci trudnoće EmptyUto Feb 21, 2012 11:12 pm

Neke žene su sigurne da su u drugom stanju od samog trenutka začeća. Drugima će biti potrebno pet testova za trudnoću, i još nekoliko propratnih simptoma da bi u to bile sigurne.
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22861
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Znaci trudnoće Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci trudnoće   Znaci trudnoće EmptyNed Feb 26, 2012 10:02 am

I pre testa sam znala da sam trudna Smile Grudi su me nenormalno bolele, osećala sam mučninu, blage vrtoglavice, i čim je mens. kasnila 2 dana znala sam da je to to <3 Uradila sam test 7 dana od izostanka mens. i ugledala najlepše dve crtice I love you
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22817
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Znaci trudnoće Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci trudnoće   Znaci trudnoće EmptyNed Feb 26, 2012 11:35 am

prva trudnoca: ja pricala mojoj mami kako je moja drugarica trudna i da mi kasni 2 dana na sta je ona rekla i ti si trudna... ma daj mama to je samo prehlada...-ahaaaaaa
i TAKO JA URADIM TEST KAD ONO DVE CRTICE, I JOS UVEK GA CUVAM, pa otisla kod ginekologa posle 3 meseca Smile
DRUGA: otrcala kod ginekologa 7 dana posle zakasnelog ciklusa i znala sam da sam trudna, doktor me pregledao ultrazvukom i rekao da jesam ali ipak da uradim i test krvi ne mogu sad da se setim kako se tacno zove, kad sam par dana posle otisla ponovo kod gin cestitao mi je i rekao STVARNO SI TRUDNA lol!
Nazad na vrh Ići dole
Okana

Okana


Broj poruka : 6
Points : 22336
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 39
Lokacija : Republika Srpska

Znaci trudnoće Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci trudnoće   Znaci trudnoće EmptyNed Feb 26, 2012 1:33 pm

Kada sam uradila test, bila sam vec sesta nedelja. Imala sam mucnine i gadile su mi se cigare (to mi je prvo bilo cudno Smile ), boljele su me grudi, ali sam to pripisivala mens. koja mi je tada kasnila 10-tak dana. Jednostavno se nisam htjela nadati da se ne bih razocarala, jer sam imala jedan spontani samo dva mjeseca prije toga. Bila sam presrecna kada sam dobila potvrdu od doktora, a naredni simptom trudnoce je bio konstantni umor. Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Jecis

Jecis


Broj poruka : 21
Points : 22351
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Vicenza,Italy

Znaci trudnoće Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci trudnoće   Znaci trudnoće EmptyPon Feb 27, 2012 3:19 am

Nisam imala puno simptoma,osim vrtoglavice i blage mucnine,a kad sam trebala da dobijem,pojavio se rozikast sekret,tada smo radili test,i to je bilo toooo! Laughing Isti dan smo utvrdili i kod lekara,bilo je vec sest nedelja Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Znaci trudnoće Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci trudnoće   Znaci trudnoće Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Znaci trudnoće
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Znaci mogućeg suicida kod tinejdžera
» Simptomi trudnoce
» Saopstavanje trudnoce i reakcije
» Prve nedelje trudnoce
» 1. tromesečje ( 1 - 13 nedelja trudnoce )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: POSTAĆU MAMA :) :: Znaci i simptomi trudnoće-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.