Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Vezbanje u trudnoci

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Vezbanje u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Vezbanje u trudnoci   Vezbanje u trudnoci EmptySre Feb 01, 2012 9:42 am

Da li vezbate i da li ste vezbali u trudnoci? Do kog meseca trudnoce... Question
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Vezbanje u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezbanje u trudnoci   Vezbanje u trudnoci EmptyNed Feb 26, 2012 10:16 am

Nisam vežbala ni dana Very Happy iako je vežbanje preporučljivo, ali meni je bilo draže da se ceo dan izležavam na trosedu, uz TV lol!
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Vezbanje u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezbanje u trudnoci   Vezbanje u trudnoci EmptyNed Feb 26, 2012 11:20 am

ja sam radila jogu u drugoj trudnoci pa skoro do porodjaja i jako mi je prijala naravno bile su to vezbe za trudnice, a u prvoj trudnoci sam itekako vezbala postavljanje izolacije, krecenje, farbanje i ostale stvari vezane za generalno opremanje stana Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jecis

Jecis


Broj poruka : 21
Points : 22236
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Vicenza,Italy

Vezbanje u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezbanje u trudnoci   Vezbanje u trudnoci EmptyPon Feb 27, 2012 3:23 am

Ja krecem sa psiho-fizickim pripremama -vezbicama za trudnice i porodjaj od 6og marta,za par dana...i jedva cekam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Vezbanje u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezbanje u trudnoci   Vezbanje u trudnoci EmptyPon Feb 27, 2012 3:54 am

Majček ::
Nisam vežbala ni dana Very Happy iako je vežbanje preporučljivo, ali meni je bilo draže da se ceo dan izležavam na trosedu, uz TV lol!
Uh isto Smile lepo beše...
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Vezbanje u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezbanje u trudnoci   Vezbanje u trudnoci EmptyPon Feb 27, 2012 3:56 am

Jecis ::
Ja krecem sa psiho-fizickim pripremama -vezbicama za trudnice i porodjaj od 6og marta,za par dana...i jedva cekam Very Happy
Ako Jecis, značiće ti puno...
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Vezbanje u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezbanje u trudnoci   Vezbanje u trudnoci EmptyPon Feb 27, 2012 5:23 am

Jecis ::
Ja krecem sa psiho-fizickim pripremama -vezbicama za trudnice i porodjaj od 6og marta,za par dana...i jedva cekam Very Happy
Joj, to je super kad imate u vašem gradu te školice! Ovde kod nas nema, najbliža mi je bila 70km!!! Tako da nisam ni išla...
Pričaćeš nam kako je u školici Smile
Nazad na vrh Ići dole
SuperMom
Admin
SuperMom


Broj poruka : 75
Points : 22325
Reputation : 0
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 39
Lokacija : Faro

Vezbanje u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezbanje u trudnoci   Vezbanje u trudnoci EmptySub Mar 03, 2012 9:04 am

Redovno vežbanje i održavanje fizičke kondicije je bitan preduslov za održavanje dobrog zdravlja tokom čitavog života pa i u trudnoći. Drugi momenat kada će fizička kondicija biti na proveri je svakako porođaj. Da bi se uspešno obavio neophodna je i dobra priprema. Najbolje je da to bude pod stručnim nadzorom profesionalaca uz saglasnost lekara koji vodi trudnoću.

Jedan broj žena sa zdravom trudnoćom iz objektivnih razloga ne može da posećuje časove pripreme za porođaj.

Postoje vežbe koje mogu da se rade i kod kuće bez nadzora profesionalaca, ako nema posebnih kontraindikacija. Svakako se treba posavetovati sa svojim lekarom pre nego što počnete da vežbate.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vezbanje u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezbanje u trudnoci   Vezbanje u trudnoci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vezbanje u trudnoci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: POSTAĆU MAMA :)-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.