Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Recepti za mrsavljenje

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptySre Feb 01, 2012 12:20 am

Ova dijeta pored skidanja viska kilograma, cini promjene u metabolizmu i to je garancija da se izgubljeni kilogrami nece vise vratiti.Dijeta traje 90 dana i za to vrijeme izgubi se 18-25 kilograma. Ako je potrebno skinuti manje kilograma dijeta se moze prekinuti, ali nece doci do promjene u metabolizmu.

Dorucak:je uvijek isti...svih 90 dana voce. Jede se uvijek u paru (2 jabuke, 2 kruske, 2 narandze ili saka sitnog voca)
DIJETA UVIJEK POCINJE PROTEINSKIM DANOM
REDOSLIJED SE NESMIJE MIJENJATI

PRVI DAN-PROTEINSKI DAN

RUCAK:
meso kuhano ili peceno u kolicini od tri snicle, 1 komad kruha, i salate u neogranicenim kolicinama. Na kraju popiti 2 dcl (govedje) juhe bez rezanaca. Umjesto mesa mogu se pojesti 3 kuhana ili pecena jaja. Mlijeko i sir mogu se jesti samo ovaj dan. Juha se mora obavezno popiti. Znaci, meso ili jaja, odnosno dio mesa mozemo zamijeniti sirom. Za salatu mozemo uzeti bilo koje povrce (sve povrce koje inace jedemo sirovo)
VECERA:
isto kao i rucak, ali bez juhe. Treba voditi racuna ako smo rucali meso treba i vecerati meso, odnosno ako smo kombinirali sir ili jaja. Znaci identicno rucku samo bez juhe.

DRUGI DAN-SKROBNI

RUCAK:
jedan duboki tanjur pun do crte:graha, graska rize ili krumpira zacinjeno (svi uobicajeni zacini koje inace koristimo:sol, vegeta, papar, kecap, kuhana rajcica, lovor, origano itd.) i komad kruha i salate po zelji neograniceno
VECERA:
isto kao rucak ali samo pola tanjura, manje kruha i salate

TRECI DAN-UGLJIKOHIDRATNI

RUCAK:
kuhano tijesto uz dodatak zacina ili pizza samo s kecapom ili bilo koje slano pecivo, kolicinski poput pizze
VECERA:
dva manja komada torte ili 3-4 kolaca ili 3 kugle sladoleda i obavezno jedno rebro cokolade za kuhanje

CETVRTI DAN-VOCNI DAN

RUCAK: raznoliko voce
VECERA: isto kao rucak

VRLO JE VAZNO IMATI SAMO TRI OBROKA U PRIBLIZNO ISTO VRIJEME SVAKI DAN

Tri puta za vrijeme trajanja ove dijete (jednom mjesecno) treba se jedan dan piti samo voda. Taj dan se naziva VODENI DAN, koji uvijek ide iza vocnog dana, a poslije njega zapocinje PROTEINSKI.
Kava i caj mogu se neograniceno piti, samo bez secera

Poslije zavrsene dijete treba jesti normalno, s tim da vocni dorucak ostaje jos 90 dana....



WEBMAMINA DIJETA



nataste

casa mlake vode sa dvije cajne zlicice jabucnog octa (po zelji i zlicica meda)

dorucak

2 krekera (ona dijetna) namazana tanko sa svjezim sirom
do rucka pojesti jednu jabuku i popiti litru vode (najmanje i obavezno!!!!)

rucak

bilo kakva salata - blago zacinjena (ja stavim sol, maslinovo ulje i aceto balzamico)
bilo kakvo kuhano povrce
nakon 10 minuta 1 protiline pomjesan sa 3 dl mlijeka (nemasnim - 0,01% masti)
litra vode
jabuka ili banana

vecera

isto sto i za rucak
protiline
pola litre vode


JAPANSKA DIJETA

Japanska dijeta traje 13 dana, a tokom nje mozete izgubiti
4-6 kg a adaptacioni period traje 2-3 dana.

Dijeta se ponavlja nakon sedmog dana a redosled ponavljanja dat je u zagradama.

Prvi dan (13 dan)
Dorucak: crna kafa
Rucak: 2 tvrdo kuvana jaja, salata od kuvanog kupusa sa biljnim uljem, casa soka od paradajza bez soli
Vecera: riba sa rostilja ili kuvana

Drugi dan (11 dan)
Dorucak: crna kafa, komad crnog hljeba
Rucak: riba sa rostilja ili kuvana, salata od povrca ili kupusa sa biljnim uljem
Vecera: 200 g kuvane govedine, casa jogurta

Treci dan (8 dan)
Dorucak: crna kafa, dvopek crnog hljeba
Rucak: velika pecena tikvica, jabuke
Vecera: 2 tvrdo kuvana jaja, 200 g kuvane govedine, salata od svjezeg kupusa sa biljnim uljem

Cetvrti dan (9 dan)
Dorucak: crna kafa
Rucak: 1 rovito jaje, 3 velike kuvane mrkve sa biljnim uljem, 15 grama trvdog sira
Vecera: voce

Peti dan (10 dan)
Dorucak: svjeza mrkva sa sokom od limuna
Rucak: velika kuvana ili pecena riba, casa soka od paradajza bez soli
Vecera: voce

Sesti dan (14 dan)
Dorucak: crna kafa
Rucak: pola kuvanod pileta, salata od kuvanog kupusa ili mrkve sa biljnim uljem
Vecera: 2 kuvana jajeta, salata od povrca

Sedmi dan (12 dan)
Dorucak: caj bez secera
Rucak: 200 g kuvane govedine, voce
Vecera: izaberite veceru od bilo kojeg dana izuzev od treceg.


BOLNICKA DIJETA
DORUCAK: jedna naranca, salica kave ili caja bez secera. Dorucak je svaki dan isti.
1.DAN
RUCAK:jedna naranca, jedno kuhano jaje, kiselo vrhnje
VECERA: dva paradajza , dva kuhana jajeta, pola glavice zelene salate
2.DAN
RUCAK:jedno jaje, jedna naranca, kiselo vrhnje, dva dvopeka
VECERA: 12,5 dag mljevenog mesa, paradajz , naranca, dvopek. salica caja ili kave
3.DAN
RUCAK: naranca, kuhano jaje, kiselo vrhnje, glavica salate, napitak bez secera
VECERA: 12,5 dag mljevenog mesa, naranca, dvopek, salica caja ili kave
4.DAN
RUCAK: 12,5 kravljeg sira,paradajz , dvopek
VECERA: 12,5 ljevenog mesa, dva paradajza , jabuka, dvopek
5.DAN
RUCAK: 20 dag kuhanog mesa ili ribe, paradajz , dvopek
VECERA: 1\2 kg povrca (mrkva, grasak, krumpir-kuhano), jedno kuhano jaje, paradajz
Zacin: Vegeta
Mljeveno meso poprziti na tavi uz vrlo malo ulja.
PITI PUNO VODE!!!

Kad pomocu ove dijete skinete pozeljan broj kilograma, da vam se ne bi vratili, svaki ponedjeljak napravite ovo:
DORUCAK: casa limunade bez secera
RUCAK: jabuka i dvopek
VECERA: jaje, paradajz , dvopek
I naravno, VODE, VODE, VODE!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptySre Feb 01, 2012 12:21 am

Dijeta sa odredjenim unosom kalorija
I dan:

8h- kafa bez secera
9h- caj bez secera
10h- kifla crna 50g, jogurt 200ml
12h- banana
13h- kafa
14h- kuvano jaje
16h-250g barene boranije, 100g. belog mesa, 250g salate od kupusa
17h- kafa ili caj s limunom, 2 kockice cokolade
20h- 2 prepecena tosta, jogurt 0,1%mm 200ml

II dan:

8h- kafa bez secera
9h- caj bez secera
10h- vocni jogurt 300ml
12h-kifla 50g
13h- kafa ili caj
14h-50g sunke
16h-250g ribe sa rostilja, zelena salata
17h-kafa ili caj, jabuka
20h- dve barene virsle, jogurt 200ml

III dan:

8h- kafa bez secera
9h- caj bez secera
10h- kifla crna 50g
12h- jabuka
13h- kafa ili caj s limunom
14h- kuvano jaje
16h- corba: 100g mesa, 2 sargarepe, kropmpir(bez zaprske),
zelena salata, 50g hleba
17- kafa ili caj
20- solja makarona sa sirom

IV dan:

8h- kafa bez secera
9h- caj bez secera
10h- banana
12h- kuvano jaje
13h- kafa ili caj s limunom
14h- 50g sunke
16h- supa(naravno ne masna supa), 100g mesa(bareno ii sa rostilja),
50g hleba, salata od glavice zelene salate…
17h- kafa ili caj
20h- 100g sardine, 50g hleba, slata po izboru 250g.


V dan:

8h- kafa bez secera
9h- caj bez secera
10h- kifla crna 50g
12h- jabuka
13h- kafa ili caj s limunom
14h- sunka 50g
16h- supa, 100g mesa na teflonu, salata 250g
17h- kafa ili caj
20h- 100g sira, 100g jogurta, 20g hleba

VI dan: (ovaj dan trebalo bi da bude subota zbog rucka koji je ranije)

9h- limunada
10h- kafa
12h- 200gr voce
14h- supa i meso po izboru(meso 150g), ili rostilj 200g+salata 250g.
17h- kafa ili caj
20h- jedna palacinka sa namazom po zelji(ne eurokrem), 200ml. mleka

VII dan:(nedelja)

9h- limunada
10h- kafa
12h- belog sira
14h- supa, 150g mesa, 200g barenog spanaca, 250g salate
17h- jabuka
20h- tost, 20g namaza”krem sir”, paradajz, krastavac…
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyPon Mar 05, 2012 10:26 pm

Američka dijeta

Glavna "fora" u ovoj dijeti je čorba od celera. Što je više jedete-više ćete kilograma gubiti!
Čorbu skuvajte od šargarepe, paradajza, paprike...znači povrće po želji i naravno ništa bez celera Very Happy

1.dan:Čorba + voće (sve, sem banana)
2.dan:Čorba + povrće
3.dan:Čorba + voće + povrće
4.dan:Čorba + banane (do 4 komada) i 1L mleka
5.dan:Čorba + teletina + pečeni krompir (u rerni)
6.dan:Čorba + teletina + povrće
7.dan:Čorba + teletina + povrće + voće (sem banana)

Znači, za 7 dana, ako se striktno pridržavate ovoga, gubite sigurno 5kg! Dijetu možete držati onoliko koliko vam je kg potrebno da skinete.

U toku dijete su zabranjeni sokovi, slatkiši, grickalice i kafa sa šećerom Wink

Nazad na vrh Ići dole
SuperMom
Admin
SuperMom


Broj poruka : 75
Points : 22325
Reputation : 0
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 39
Lokacija : Faro

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyPon Mar 05, 2012 10:42 pm

Majček ::
Američka dijeta

Glavna "fora" u ovoj dijeti je čorba od celera. Što je više jedete-više ćete kilograma gubiti!
Čorbu skuvajte od šargarepe, paradajza, paprike...znači povrće po želji i naravno ništa bez celera Very Happy

1.dan:Čorba + voće (sve, sem banana)
2.dan:Čorba + povrće
3.dan:Čorba + voće + povrće
4.dan:Čorba + banane (do 4 komada) i 1L mleka
5.dan:Čorba + teletina + pečeni krompir (u rerni)
6.dan:Čorba + teletina + povrće
7.dan:Čorba + teletina + povrće + voće (sem banana)

Znači, za 7 dana, ako se striktno pridržavate ovoga, gubite sigurno 5kg! Dijetu možete držati onoliko koliko vam je kg potrebno da skinete.

U toku dijete su zabranjeni sokovi, slatkiši, grickalice i kafa sa šećerom Wink


Majček, ja sam malo slow sa prasvljenjem čorbi. Aj mi napiši detaljno kako se pravi Question
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyPon Mar 05, 2012 10:46 pm

joj te čorbe... Kao kupus dijeta nešto silent
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
SuperMom
Admin
SuperMom


Broj poruka : 75
Points : 22325
Reputation : 0
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 39
Lokacija : Faro

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyPon Mar 05, 2012 10:54 pm

UN@ ::
joj te čorbe... Kao kupus dijeta nešto silent

100% ali ja imam 15kg daq skinem i moraću. Zapušiš nos i gutaš. Čisto da ne budeš gladan Sad
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyUto Mar 06, 2012 3:30 am

SuperMom ::

Majček, ja sam malo slow sa prasvljenjem čorbi. Aj mi napiši detaljno kako se pravi Question
Ma nikakav recept, u litar,dve vode, zavisi koliko ćeš da praviš, odmah staviš svo povrće koje želiš, to se kuva, kuva...nekih sat vremena, pri kraju dodaš paradajz svež (narendan) ili onaj iz flaše (pošto to verovatno nemaš tamo-možda bi mogao i paradjz sos neki), to se još malo ukuva i VALAAA cheers Ukus je geek ali su rezultati :king: kraljevski Wink
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyUto Mar 06, 2012 3:40 am

ja nisam ni malo odgovorna sto se tice tih dijeta prvi dan, ovo dorucak ono,...ja sam samo izbacila hleb i slatkise i ubacila mnogo vise tecnosti, voca i povrca i bez gaziranih sokova i super sam zadovoljna.
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyUto Mar 06, 2012 3:50 am

Joj, ja bih se vrlo rado bacila na ovu gore dijetu ali ne mogu pošto još uvek dojim Saru, a pridržavam se ovoga kao i ti, već 5 dana...primećujem da mi je stomak malo otišao,ali kilaža je ista...
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyUto Mar 06, 2012 6:36 am

e a znas meni se nije odmah smanjila kilaza, proslo je malo vise vremena a onda kao da sam preko noci izgubila 5 kg Smile a kazi mi jel sme neki zacin da se stavlja u tu celer corbu so, suvi zacin ili nesto tako da ne bude bas bljutava?
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyUto Mar 27, 2012 11:43 pm

izgleda da smo sve na dijeti i ja sam krenula sa dijetom, ali sam je sama sebi osmislila pocela sam od ponedeljkai vec izgubila 2 kg a evo kako izgleda moja dijeta:
dorucak: 1kriska dvoepka i 1 kuvano jaje i kafa bez secera, musli sa jogurtom sa smanjenim sadrzajem mlecne masti (jedan dan jedem dvopek i jaje drugi dan musli i tako naizmenicno)
rucak bareno povrce sa mesom takodje barenim (pelitina, riba, teletina, nikako svinjsko) i salata neogranico
vecera samo salata (cvekla, rotkvice,zelena salata) ja stavljam obavezno maslinovo ulje, malo soli i jabukovog sirceta.
i jako je bitno da jedete citrusno voce i svo ostalo voce sem banana, kad god osetim glad pojedem po jabuku ili paromozndzu i pijem po 2 litra vodse dnevno
Nazad na vrh Ići dole
Nela

Nela


Broj poruka : 48
Points : 22248
Reputation : 0
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : u bebinom zagrljaju

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptySre Mar 28, 2012 12:52 am

Stumfeta nije losa dijeta,i blago tebi kad je uspjela..Ja izgleda vucem na tetke,genetika je cudo,one su sad sve buce ali ja sebi ne mogud a dopustim da budem u ovim godinama..Danas je prvi dan moje MEDICINSKE DIJETE,pa cemo vidjeti rezultate,moram da skinem 10 kg...
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptySre Mar 28, 2012 3:24 am

citala sam o toj medicinskoj dijeti, nije losa trebalo bi da je delotvorna. Ja jednostavno nisam tip koji se pridrzava striktnih dijeta tipa prvi dan se za dorucak jede ovo, za rucak ono, drugi dan nesto trece nonoo
ja sam ovako sama sebi odredila ap videcemo, u svakom slucaju dovoljn oje samo da se izbace slatkisi i hleb da se smanji i nista ti vise ne treba Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nela

Nela


Broj poruka : 48
Points : 22248
Reputation : 0
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : u bebinom zagrljaju

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptySre Mar 28, 2012 3:48 am

strumfeta ::
citala sam o toj medicinskoj dijeti, nije losa trebalo bi da je delotvorna. Ja jednostavno nisam tip koji se pridrzava striktnih dijeta tipa prvi dan se za dorucak jede ovo, za rucak ono, drugi dan nesto trece Recepti za mrsavljenje  3158601286
ja sam ovako sama sebi odredila ap videcemo, u svakom slucaju dovoljn oje samo da se izbace slatkisi i hleb da se smanji i nista ti vise ne treba Smile

Ih da je to tako,mozda kod tebe i uspijeva,ja sam tip zene koja se sklona debljanju cini mi se i od vode,ja ne veceram citav svoj zivot,hljeb ne volim da jedem,samo za dorucak moram uz caj namazem jednu krisku,slatkise pa ok jedan red cokolade u tri dana..Ali et dok se ne izgladnim ili ne protrcim izgleda nista od toga..Samo ne smijem dozvoliti da u drugu trudnocu udjem sa ovim kilama,zato sam krenula sa dijetom..Ali cu poslije ovoga da mrzim narance,oci moje da ih ne vide Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptySre Mar 28, 2012 5:45 am

ta dijeta se drzi po 15 dana tako?
to je super i smrsas i ocistis organizam, ja necu da mrzim nista od ovoga sto jedem jer jedem inace sve sto volim, zelenu salatu obozavam, jabuke, narandze e jedino cu malo da pauziram sa cveklom, posto je nisam jela oko 20 godina uopste, u zadnje vreme je jedem dosta pocela sam jos pre ove dijete, ali nekako mi bas i ne pase Smile
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptySre Mar 28, 2012 5:54 am

e zene samo sto sam cula jednu zanimljivu stvar i isprobaci je 100%
kazu da kad jedete kineskim stapicima jedete polako i nikad ne mozete da se prejedete, moracu sutra pravo u neki china shop da kupim stapice, ne moze da skodi i svakako moze da koristi.
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyPet Mar 30, 2012 7:50 am

strumfeta ::
e zene samo sto sam cula jednu zanimljivu stvar i isprobaci je 100%
kazu da kad jedete kineskim stapicima jedete polako i nikad ne mozete da se prejedete, moracu sutra pravo u neki china shop da kupim stapice, ne moze da skodi i svakako moze da koristi.
Xaxaxaaa, ja sam ovo jedno vreme stalno pričala, ali ne da jedem polako već bi mi sa štapićima sve vreme ispadala hrana pa bih se nervirala i na kraju ne bih ni jela-onda bih sigurno smršala lol!
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  EmptyPet Mar 30, 2012 7:56 am

pa moze i tako Smile vidis da ipak deluje lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Recepti za mrsavljenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Recepti za mrsavljenje    Recepti za mrsavljenje  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Recepti za mrsavljenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Omiljeni recepti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: ZENSKI SVET... :: Gastronomski kutak-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.