Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Kuća ili stan?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24516
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Kuća ili stan? Empty
PočaljiNaslov: Kuća ili stan?   Kuća ili stan? EmptyUto Jan 31, 2012 10:12 pm

Koje su prednosti a koje mane od jednog i od drugog?
Da li je bolje zivetu u stanu ili u kuci?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22761
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Kuća ili stan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuća ili stan?   Kuća ili stan? EmptySub Feb 25, 2012 11:49 pm

Ja sam uvek za kuću, glavna prednost je prostranost i dvorište Wink
Prednost stana je u čišćenju Very Happy Imaš tih 60m2 (prosek) i to je to, dok u kući i oko kuće ima mnooogoooo više posla...
Nazad na vrh Ići dole
Apfel

Apfel


Broj poruka : 38
Points : 22278
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 39

Kuća ili stan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuća ili stan?   Kuća ili stan? EmptyNed Feb 26, 2012 12:40 am

UN@ ::
Koje su prednosti a koje mane od jednog i od drugog?
Da li je bolje zivetu u stanu ili u kuci?
Sve ima svoje,kuca prostranost i rupa bez dna sto se ulaganja i ciscenja tice,dvoriste i milina,a stan manji prostor... E sad kako ko gleda na to,i kako kome odgovara...
Mi zivimo trnutno u stanu,meni je dobro,deca su navikla na to od rodjenja,imamo veeeliki balkon,na njemu svasta od tobogana i ljuljaske do neke kucice Hallo Kitti za igranje (koju cesto malo jaci vetar raznese pa ja posle skupljam delove)... Trudim se da bar deo onoga st sam ja imala kao klinka na selu i dvoristu omogucim njima,ali to je prosto ne moguce,jer je "asfalt" svuda oko nas... Jednom godisnje idemo na mesec dana u kucu na selu,pa su mi deca ko pustena sa lanca,neznaju gde pre da se zavuku... Ja sam za kucu,ali okolnosti su drugacije
Nazad na vrh Ići dole
ZenaZmaj

ZenaZmaj


Broj poruka : 47
Points : 22279
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 45
Lokacija : Iza duge :)

Kuća ili stan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuća ili stan?   Kuća ili stan? EmptyPet Mar 02, 2012 8:58 pm

Ja sam uvek za kucu al ima jednu manu to je rupa bez dna mislim da bih volela stan kad ja i mm dodjemo do penzije Very Happy baba i dedo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22717
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Kuća ili stan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuća ili stan?   Kuća ili stan? EmptyPet Mar 02, 2012 10:47 pm

mi imamo i jedno i drugo, doduse kuca je mojih roditelja, a stan je nas i vise smo u stanu, ali kad budemo dosli do penzije idemo na selo da zivimo u kuci i da se bavimo poljoprivredom Smile za jedno mnogoooo godina Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22761
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Kuća ili stan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuća ili stan?   Kuća ili stan? EmptyPet Mar 02, 2012 11:52 pm

strumfeta ::
mi imamo i jedno i drugo, doduse kuca je mojih roditelja, a stan je nas i vise smo u stanu, ali kad budemo dosli do penzije idemo na selo da zivimo u kuci i da se bavimo poljoprivredom Smile za jedno mnogoooo godina Very Happy
Potpuno isto Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kuća ili stan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuća ili stan?   Kuća ili stan? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kuća ili stan?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: ZENSKI SVET... :: Moj dom (kuća, stan)-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.