Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Pentaxim ili državna vakcina?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Pentaxim ili državna vakcina? Empty
PočaljiNaslov: Pentaxim ili državna vakcina?   Pentaxim ili državna vakcina? EmptyPon Mar 05, 2012 9:00 pm

Pentaxim ili državna vakcina?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Pentaxim ili državna vakcina? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pentaxim ili državna vakcina?   Pentaxim ili državna vakcina? EmptyPon Mar 05, 2012 10:30 pm

Mi smo uzimali Pentaxim. Jeste preskup ali želeli smo da budemo sigurni da dete neće imati T i ostale tegobe.
i jedan veliki plus za ovu vakcinu je što se beba manje muči-bocnu je samo jednom Rolling Eyes pa maltene vakcinu i ne oseti (što je kod Sare bio slučaj).
Nazad na vrh Ići dole
SuperMom
Admin
SuperMom


Broj poruka : 75
Points : 22325
Reputation : 0
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 39
Lokacija : Faro

Pentaxim ili državna vakcina? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pentaxim ili državna vakcina?   Pentaxim ili državna vakcina? EmptyUto Mar 06, 2012 2:07 am

Majček ::
Mi smo uzimali Pentaxim. Jeste preskup ali želeli smo da budemo sigurni da dete neće imati T i ostale tegobe.
i jedan veliki plus za ovu vakcinu je što se beba manje muči-bocnu je samo jednom Rolling Eyes pa maltene vakcinu i ne oseti (što je kod Sare bio slučaj).

i mi smo primali Pentaxim samo sto je ovde u Portugalu Pentavac. Nikad nije imala nikakve simptome, samo sad zadnji put je bila nesto slinava pa je dobila temp.
I uvek bih se odlucila sa Pentaxim!
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Pentaxim ili državna vakcina? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pentaxim ili državna vakcina?   Pentaxim ili državna vakcina? EmptyUto Mar 06, 2012 3:30 am

mi smo primali drzavne vakcine,i nista nam ije falilo sem male temp posle druge doze u septembru treba da primi i zadnju dozu pa videcemo.
Nazad na vrh Ići dole
mala mama

mala mama


Broj poruka : 4
Points : 22199
Reputation : 0
Datum upisa : 01.03.2012

Pentaxim ili državna vakcina? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pentaxim ili državna vakcina?   Pentaxim ili državna vakcina? EmptyUto Mar 06, 2012 10:50 pm

mi smo primali pentaxim i nikakve reakcije nije bilo..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pentaxim ili državna vakcina? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pentaxim ili državna vakcina?   Pentaxim ili državna vakcina? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pentaxim ili državna vakcina?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vakcina,MMR-kako vam podnose deca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Nas mali čovek :: Vakcine i vakcinacija-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.