Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24506
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! Empty
PočaljiNaslov: Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?!   Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! EmptyNed Mar 04, 2012 1:17 pm

U štampi se često navodi da deca uzrasta do 8. razreda upotrebljavaju alkohol, primećene su aktivnosti trgovine drogama, i poslednje po meni užasno - devojčice se za 100-200 dinara zabavljaju sa starijim učenicima.Zanima me vaše mišljenje... Šta kažete vi koji imate decu i vi koji ćete ih tek imati? Da li je ovo društvo totalno posrnulo i da li je ova tema još uvek tabu?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
SuperMom
Admin
SuperMom


Broj poruka : 75
Points : 22330
Reputation : 0
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 39
Lokacija : Faro

Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?!   Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! EmptyNed Mar 04, 2012 9:53 pm

toga je bilo i kad sam ja isla u skolu... uvek me je zgrozavalo i mislim da sve dolazi iz porodice
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22751
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?!   Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! EmptyNed Mar 04, 2012 10:05 pm

Da, kao što reče Super mom, toga je bilo i dok smo išli u školu. Mi nismo podlegli tome ali ne znači da neće ni naša deca. Ali ako ih mi na vreme naučimo šta je dobro-a šta loše neće biti problema. Sve je to deo vaspitanja. Roditelji ne smeju da naprave propust u tome!
Nazad na vrh Ići dole
ZenaZmaj

ZenaZmaj


Broj poruka : 47
Points : 22269
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 45
Lokacija : Iza duge :)

Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?!   Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! EmptyNed Mar 04, 2012 10:06 pm

Majček ::
Da, kao što reče Super mom, toga je bilo i dok smo išli u školu. Mi nismo podlegli tome ali ne znači da neće ni naša deca. Ali ako ih mi na vreme naučimo šta je dobro-a šta loše neće biti problema. Sve je to deo vaspitanja. Roditelji ne smeju da naprave propust u tome!
da te potpisem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22707
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?!   Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! EmptyPon Mar 05, 2012 7:38 am

uh ja samo kad pomislim na taj period uhvati me jeza, nadam se da cu uspeti da sa mojom decom stvorim takvu vezu da ne vide u meni azdaju nego drugaricu i slazem se da sve dolazi iz porodice i lose i dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?!   Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alkohol, droga, prostitucija i nasilje u školama ?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alkohol i plodnost kod muskaraca?
» Pusenje, alkohol i sterilitet
» Nikotin stvara zavisnost koliko i kokain, heroin i druge vrste droga

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Skolsko dete :: U skoli-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.