Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 kovrdzava ili ravna?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

kovrdzava ili ravna? Empty
PočaljiNaslov: kovrdzava ili ravna?   kovrdzava ili ravna? EmptySub Mar 03, 2012 1:39 am

...
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

kovrdzava ili ravna? Empty
PočaljiNaslov: Re: kovrdzava ili ravna?   kovrdzava ili ravna? EmptySub Mar 03, 2012 1:43 am

ja sam i za jedno i za drugo. skoro sam kupila viklere (ja ih zovem gliste) i stavila ih em na morku kosu, em sam ih uvila srkoz do korena i licila na mocarta silent a sad trazim kvalitetnu peglu da kupim posto se moja pokvarila.
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

kovrdzava ili ravna? Empty
PočaljiNaslov: Re: kovrdzava ili ravna?   kovrdzava ili ravna? EmptySub Mar 03, 2012 5:35 am

Ravna definitivno. Gde mogu da se nadju kvalitetne pegle? Ja bih rado uzela jednu. Feniram se, kosa mi je talasasta...
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

kovrdzava ili ravna? Empty
PočaljiNaslov: Re: kovrdzava ili ravna?   kovrdzava ili ravna? EmptySub Mar 03, 2012 5:40 am

JA SAM IMALA REMINGTON I SUPER MI JE SLUZILA, KERAMICKA JE, KUPILA SAM JE ODAVNO, MOZES NA NETU DA NEDJES KVALITETNE PEGLE.
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

kovrdzava ili ravna? Empty
PočaljiNaslov: Re: kovrdzava ili ravna?   kovrdzava ili ravna? EmptySub Mar 03, 2012 5:51 am

Nije ti oštetila kosu? Koja im je cena?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

kovrdzava ili ravna? Empty
PočaljiNaslov: Re: kovrdzava ili ravna?   kovrdzava ili ravna? EmptySub Mar 03, 2012 5:54 am

pegla ti ostecuje kosu isto koliko i fen, tako su meni rekli frizeri, cena ima je od 2000-4000 din meni niej ostetila nesto preterano, ali sam koristila i masku i one silikone da mi krajevi ne bi previse bili suvi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kovrdzava ili ravna? Empty
PočaljiNaslov: Re: kovrdzava ili ravna?   kovrdzava ili ravna? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
kovrdzava ili ravna?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ravna stopala

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: ZENSKI SVET... :: Lepota & moda :: Moja kosa-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.