Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Nadogradnja...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22711
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptyUto Feb 28, 2012 9:18 am

Da li ste imale ili imate i sada nadogradnju kose, noktiju?
Kakva su vaša iskustva?
Nazad na vrh Ići dole
Apfel

Apfel


Broj poruka : 38
Points : 22228
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 39

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptyUto Feb 28, 2012 9:22 am

Majček ::
Da li ste imale ili imate i sada nadogradnju kose, noktiju?
Kakva su vaša iskustva?
Jesam nokte imala dugo,dugo pre trudnoce,u trudnoci sam bila toliko smotana da sam ih lomila,i skinula,pokusala ponovo skoro,ali ne prihvataju mi nokti gel na zalost
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22711
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptyUto Feb 28, 2012 9:32 am

Ja sam imala i jednu i drugu nadogradnju.
Nadogradnju kose sam nosila 3 meseca a kao da sam je nosila 3 godine Very Happy Namučila sam se svaki put kad je perem, pa dok je isfeniram...satima je to trajalo! Jedva sam čekala da je skinem iako sam do tada žudela za dugom kosom, bila sam presrećna kad sam ponovo imala svoju kratku frizuru, do ramena Smile
Nadogradnju noktiju sam nosila godinu dana. Uradila je za svadbu, u julu, a poslednju sam radila u avgustu sledeće godine kad sam zatrudnela i ubrzo sam poskidala nokte, jer sam ih kao i Apfel baš brzo lomila, počeli su da mi smetaju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Apfel

Apfel


Broj poruka : 38
Points : 22228
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 39

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptyUto Feb 28, 2012 9:54 am

Ja bas imala u planu da nadogradim kosu,sad me Majcek bacas u dilemu... Jel to toliko tesko za odrzavanje?
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22711
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptyUto Feb 28, 2012 7:44 pm

Ja sam imala onu nadogradnju u redovima kose, ne onu u pramenovima, jer se tada (2007.) nisam puno ni raspitivala o načinima nadogradnje, samo mi je bilo bitno da ja imam dugu kosu Very Happy
I kao svaka malograđanka Very Happy se zapucala pravo kod Panjkovića, koji me je za tih 5 redova kose odrao sa 250evra + korekcija 50evra na mesec i po dana (farbanje cele kose i skidanje tih redova da bi se ponovo "ušivali" (nekim perlicama) od korena kose pošto se one vremenom, kako kosa raste ali i češljanjem spuste bar 2 cm dole pa je to tek muka sa održavanjem) i mogu ti reći da sam jedva čekala da je skinem!
Sigurno je ta sa pramenovima lakša za održavanje, tako da ne bih da te svojom pričom više odvlačim od toga pošto već želiš to da uradiš, ali se raspitaj dobro kako i šta...
Nazad na vrh Ići dole
Apfel

Apfel


Broj poruka : 38
Points : 22228
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 39

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptyUto Feb 28, 2012 9:40 pm

Majček ::
Ja sam imala onu nadogradnju u redovima kose, ne onu u pramenovima, jer se tada (2007.) nisam puno ni raspitivala o načinima nadogradnje, samo mi je bilo bitno da ja imam dugu kosu Very Happy
I kao svaka malograđanka Very Happy se zapucala pravo kod Panjkovića, koji me je za tih 5 redova kose odrao sa 250evra + korekcija 50evra na mesec i po dana (farbanje cele kose i skidanje tih redova da bi se ponovo "ušivali" (nekim perlicama) od korena kose pošto se one vremenom, kako kosa raste ali i češljanjem spuste bar 2 cm dole pa je to tek muka sa održavanjem) i mogu ti reći da sam jedva čekala da je skinem!
Sigurno je ta sa pramenovima lakša za održavanje, tako da ne bih da te svojom pričom više odvlačim od toga pošto već želiš to da uradiš, ali se raspitaj dobro kako i šta...
Very Happy
Hvala ti,ja sam i mislila tu sa pramenovima pojedinacnim,ali opet videcu kad budem resila da je radim... I necu kod Panjkovica lol!
Nazad na vrh Ići dole
ZenaZmaj

ZenaZmaj


Broj poruka : 47
Points : 22229
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 45
Lokacija : Iza duge :)

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptySre Feb 29, 2012 12:33 am

Nadogradnju noktiju imala za vreme trudnoce al sad nema sanse Very Happy a sto se tice kose nikad mi nije to palo na pamet al sam uzela gotovu nadogradnu koja se zakaci sa vasom kosam i kao da je vasa zove se HAR DUO cini mi se i verovali ili ne 3 sam stavila za 4 god drunken
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22711
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptySre Feb 29, 2012 4:48 am

A gde si uzela tu nadogradnju? I koliko je koštala?
Nazad na vrh Ići dole
ZenaZmaj

ZenaZmaj


Broj poruka : 47
Points : 22229
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 45
Lokacija : Iza duge :)

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptySre Feb 29, 2012 6:17 am

Majček ::
A gde si uzela tu nadogradnju? I koliko je koštala?
neda mi da postavim link navodno za 7 dana cu moci pa cu postaviti .....
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22667
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... EmptySre Feb 29, 2012 7:21 am

radila sam nokte dok nisam prestala da grickam moje tako da sad jedino sto radim sa noktima je jacanje gelom i trajni frenc, a nadogradnju ovde na zalosta jako malo zena radi kvalitetno, moja zadnja nadogradnja je bila uzas prvi dan nokti i licili na nesto da bi sutra dan bili zuti od tad nisam ni radila vise.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nadogradnja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja...   Nadogradnja... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nadogradnja...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: ZENSKI SVET... :: Lepota & moda-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.