Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? Empty
PočaljiNaslov: Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj?   Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? EmptyPon Feb 27, 2012 9:39 pm

?
Nazad na vrh Ići dole
Jecis

Jecis


Broj poruka : 21
Points : 22236
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Vicenza,Italy

Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj?   Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? EmptyNed Apr 01, 2012 10:33 pm

Cao drage Very Happy Za Srbiju ne znam da li negde ima,ali su nam ovde u Italiji ponudili da biramo...Kao i obicno porodjaj na krevetu i porodjaj u kadi.Svi ovde pricaju kako je porodjaj u kadi bolji i za bebu i za mamu,ali meni izgleda jako neudobno jer se unutra sedi Neutral Sta znam,videcu jos Smile
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj?   Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? EmptyNed Apr 01, 2012 10:37 pm

Jesi li gledala na tlc porodjaj u kadi? Ja nisam za... Nisam ni cula da se ovde radi i da se iko tako porodio. Ne znam da li u Beogradu radi neko to?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj?   Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? EmptyNed Apr 01, 2012 11:16 pm

U Požarevcu je jedno vrme radilo jedno privatno porodilšte, koje je sada zatvoreno, ne znam iz kog razloga, i tu je bio moguć porođaj u vodi. Sestra od strica mog muža, znači moja zaova se tako porađala i kaže da joj je mnogo lakše bilo nego na "običnom" porođaju...
Nazad na vrh Ići dole
Jecis

Jecis


Broj poruka : 21
Points : 22236
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Vicenza,Italy

Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj?   Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? EmptyPon Apr 16, 2012 10:53 pm

Cao drage,ovde su nam rekli doktori da mozemo da probamo u kadi,pa ako ti ne ide ili dodje do nekih ne daj Boze komplikacija,odmah te prebacuju na krevet,koji je u istoj sobi.E sad ovde doktori bas preporucuju taj porodjaj u vodi,jer opusta misice,smanjuje napetost pa cak i bolove...kazu da je to zamena za epidural koliko je efikasno.Italijanke sa kojima sam isla u skolicu za trudnice,koje su majke po drugi put uglavnom imaju dobra iskustva sa tog porodjaja.Ali opet videcemo......
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj?   Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? EmptyPon Apr 16, 2012 11:16 pm

Jecis ::
Cao drage,ovde su nam rekli doktori da mozemo da probamo u kadi,pa ako ti ne ide ili dodje do nekih ne daj Boze komplikacija,odmah te prebacuju na krevet,koji je u istoj sobi.E sad ovde doktori bas preporucuju taj porodjaj u vodi,jer opusta misice,smanjuje napetost pa cak i bolove...kazu da je to zamena za epidural koliko je efikasno.Italijanke sa kojima sam isla u skolicu za trudnice,koje su majke po drugi put uglavnom imaju dobra iskustva sa tog porodjaja.Ali opet videcemo......
E pa to mi je upravo i zaova pričala, kaže da je zaista super! Mislim Jecis, da sam na tvom mestu, da bih ja probala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj?   Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li u Srbiji postoje uslovi za ovaj porođaj?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: POROĐAJ :: Porođaj :: Porodjaj u kadi-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.