Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Totalna ili spinalna anestezija?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22711
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Totalna ili spinalna anestezija? Empty
PočaljiNaslov: Totalna ili spinalna anestezija?   Totalna ili spinalna anestezija? EmptyPon Feb 27, 2012 9:32 pm

Za koju biste se odlučile?
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22667
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Totalna ili spinalna anestezija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna ili spinalna anestezija?   Totalna ili spinalna anestezija? EmptySre Feb 29, 2012 9:55 am

niko me nista nije ni pitao, roknuli mi totalnu oba puta, od prve imam prekid filma nekih 3 sata pojma nemam sta mi se desavalo, a u drugoj sam ostila ceo porodjaj nista me nije bolelo nesto slicno vadjenju zuba pod anestezijuom (al sam nasla primer Rolling Eyes ) i ako se budem resila i za trece dete trazila bih spinalnu mada bi se pre toga dobro informisala o onome ko je daje posto sam cula da moze da bude i opasno.
Nazad na vrh Ići dole
ZenaZmaj

ZenaZmaj


Broj poruka : 47
Points : 22229
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 45
Lokacija : Iza duge :)

Totalna ili spinalna anestezija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna ili spinalna anestezija?   Totalna ili spinalna anestezija? EmptySre Feb 29, 2012 10:44 am

Iz ove tacke gledista totalnu kao sto i jesam zadnji put sam izabrala spinal ali u zadnjem trenu je anesteziolog odlucio da mi da totalnu zato sto je meni ovo bila 6 operacija u zivotu i super je podnosim a i moja drugarica babica koja je bila samnom na porodjaju mi je rekla uh dobro je ja kas bih cula zveckanje i makaze buhaaa salim se bilo mi svejedno ja sam rekla anesteziologu RADI KAKO MISLIS DA NAJBOLJE ZA MENE I BEBU
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Totalna ili spinalna anestezija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna ili spinalna anestezija?   Totalna ili spinalna anestezija? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Totalna ili spinalna anestezija?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: POROĐAJ :: Porođaj :: Carski rez-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.