Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 " Nečeg ima u ormanu... "

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " EmptyPon Feb 27, 2012 5:35 am

Da li ste se plasili nečega kao mali? Da li ste tražili od roditelja da provere ormare, krevete ne bi li vas uverili da nema ničega tamo? Da li se vaša deca sada plaše istog? Kako ste to prevazišli?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: Re: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " EmptyPon Feb 27, 2012 9:17 am

Ma ja se i dan danas plašim nečeg, a ne znam ni sama čega Very Happy Najviše se plašim mraka Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: Re: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " EmptyPon Feb 27, 2012 11:31 am

Majček ::
Ma ja se i dan danas plašim nečeg, a ne znam ni sama čega Very Happy Najviše se plašim mraka Rolling Eyes
Very Happy tebi se smejem a ja bez svetla ne smem da zaspim... affraid Shocked
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: Re: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " EmptySre Feb 29, 2012 11:09 am

ja se plasim grmljavine, kad sam bila mala obavezno sam trcala kod mame u krevet, a bogami i kad sam odrasla, sad mi je mm spasitelj naravno
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: Re: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " EmptySre Feb 29, 2012 7:21 pm

Uuuu, da, grmljavina affraid Moja trauma koja traje celi život...
Nazad na vrh Ići dole
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: Re: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " EmptySre Feb 29, 2012 7:35 pm

Ja se grmljavine nikad nisam plašila ni najmanje a u zadnje vreme nije mi nimalo svejedno...
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Nela

Nela


Broj poruka : 48
Points : 22248
Reputation : 0
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : u bebinom zagrljaju

" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: Re: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " EmptyČet Mar 01, 2012 12:54 am

Grmljavine se plasim samo kad je mm tu,kao glumim da se plasim,a on glumi da je hrabar pa se zajedno "pazimo"..
Ali ja sam klaustrofobicna,ne dao Bog da me neko zatvori negdje gdje ne mogu izaci,cini mi se da bi umrla u roku 10 min..Jednom je mm otisao do prodavnice,ja trudna ostala u autu,on nagodio da se auto zakljucava kad izadjemo a kljuc je ponio sa sobom..Tada mi je momentalno nestalo zraka,lupala sam,nekako se dohvatim telefona,nazovem,jedva sam izdrzala dok je dosao...
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: Re: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " EmptyČet Mar 01, 2012 1:20 am

Ja se plašim visine, a ujedno obožavam da se vozim avionom i ceo put gledam kroz prozor Very Happy Ali kad bih se našla na otvorenom prostoru a ispod mene provalija affraid istog trenutka bih se onesvestila valjda Sleep
Nešto slično ovome (ne obraćajte pažnju na komentar dole Very Happy )

" Nečeg ima u ormanu... " 2ad-430376
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: Re: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " EmptyČet Mar 01, 2012 1:21 am

Otišle smo skroz OT ali nema veze Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





" Nečeg ima u ormanu... " Empty
PočaljiNaslov: Re: " Nečeg ima u ormanu... "   " Nečeg ima u ormanu... " Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
" Nečeg ima u ormanu... "
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Vaspitanje od kolevke do školske klupe-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.