Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Deca i obaveze

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24356
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Deca i obaveze Empty
PočaljiNaslov: Deca i obaveze   Deca i obaveze EmptyPon Feb 27, 2012 12:00 am

Koliko zahtevate od dece što se tiče obaveza u kući i van nje?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Apfel

Apfel


Broj poruka : 38
Points : 22118
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 39

Deca i obaveze Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i obaveze   Deca i obaveze EmptyPon Feb 27, 2012 12:02 am

UN@ ::
Koliko zahtevate od dece što se tiče obaveza u kući i van nje?
ja zahtevam,ali mi ne ide nesto,npr. da pokupe igracke,odnese svoje prljave pantalone u kantu za ves,prljavu casu u sudoperu,smece u kantu... Ali moje su jos male za neke ozbiljnije obaveze... Sve u svoje vreme
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22557
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Deca i obaveze Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i obaveze   Deca i obaveze EmptyPon Feb 27, 2012 12:11 am

od tijane ne mogu jos uvek nista da zahtevam, ali mi je zato teodora bas velika pomoc doduse onda kad ona hoce, ali to je u redu ona posle obroka posklanja sve sa stola, pokupi mrvice i namesti stolnjak i to je nesto sto joj nikad nisam rekla da uradi sama je pocela, sto se ostalih obaveza tice hoce i to da poslusa sad je u fazi kad bi sve da radi da brise prasinu, usisava, cisti ali mi je nakako i suvise mala za sve to dobro je sto ima volje i za devojcicu od 5 godina to je odlicno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Deca i obaveze Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i obaveze   Deca i obaveze Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Deca i obaveze
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banje, spa i deca
» Deca sa disleksijom
» Deca i disciplina
» Deca sa oštecenjem sluha
» Deca su najveci mudraci :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Vaspitanje od kolevke do školske klupe-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.