Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
UN@
Admin
UN@


Broj poruka : 960
Points : 24501
Reputation : 0
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 35

Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla EmptyPet Feb 24, 2012 9:53 pm

Jedan od osnovnih rekvizita u ishrani dece su flašice. Kako da znate koja je vrsta najbolja za vaše dete?
Nazad na vrh Ići dole
https://maminsvet.forumsr.com
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Re: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla EmptyPet Feb 24, 2012 11:51 pm

Ja sam za staklene flašice, i silikonske cucle. NUK koristimo od rođenja.
Nazad na vrh Ići dole
neda

neda


Broj poruka : 38
Points : 22267
Reputation : 0
Datum upisa : 23.02.2012
Godina : 40
Lokacija : km

Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Re: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla EmptySub Feb 25, 2012 12:09 am

Mi koristimo AVENT i cucle,laže i flašice
Nazad na vrh Ići dole
Apfel

Apfel


Broj poruka : 38
Points : 22263
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 39

Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Re: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla EmptySub Feb 25, 2012 12:11 am

Mi koristimo bibi flasice i cucle...
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Re: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla EmptySub Feb 25, 2012 3:40 am

mi koristimo avent plasticnu flasicu i slikonsku cuclu mada je nesto slabo upotrebljavamo kupili smo skoro nuby termos-casu one sto imaju sistem protiv curenja i ona nam je bas super nju koristimo vise.
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Re: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla EmptySub Feb 25, 2012 4:21 am

strumfeta ::
mi koristimo avent plasticnu flasicu i slikonsku cuclu mada je nesto slabo upotrebljavamo kupili smo skoro nuby termos-casu one sto imaju sistem protiv curenja i ona nam je bas super nju koristimo vise.
Da, to su odlične čaše, planiram da je kupim Sari kad počne sama da drži flašu/čašu, pošto još uvek glumi da ne može Wink
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Re: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla EmptySub Feb 25, 2012 4:27 am

tijana drzi sama flasice i casice samo kod ove case je problem sto je teska ja bi joj ubacila neke rucke cisto da moze lakse da je uhvati, ali ono sto je dobro je to sto kad je puna do vrha ne mora da se navrce vec moze kao na cevcicu.
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22746
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Re: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla EmptySub Feb 25, 2012 4:29 am

Dobro si me podsetila, kupili smo joj još davno Nukovu flašicu sa ručkama i sa siskom umesto cucle, ali tada to nije htela, možda će sada da prihvati, i KONAČNO da nauči sama da pije...
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22702
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Re: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla EmptySre Feb 29, 2012 10:30 pm

mi smo prvo vezbali sa praznom casom sa ruckama i nazdravljali jedno 1000 puta, pa je tako bilo lakse, sama je dolazila i umesto ziveli pricala ZETE Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty
PočaljiNaslov: Re: Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla   Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Staklena ili plastična flašica / silikonska ili gumena cucla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Dete :: Oprema za decu-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.