Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!
Mamin Svet
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

Mamin Svet

Forum za mame, tate i njihove unikate :)
 
Veselo, raspoloženo i dobronamerno društvance Vas poziva da nam se pridružite da zajedno delimo tajne, želje, iskustva, da se radujemo uspesima i neobavezno ćaskajmo u našem malom-velikom Maminom svetu!

 

 Koliko vam nedostaje...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22707
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Koliko vam nedostaje... Empty
PočaljiNaslov: Koliko vam nedostaje...   Koliko vam nedostaje... EmptyČet Feb 23, 2012 4:18 am

podelite sa nama vasa osecanja kad vam je dragi na sluzbenom putu ili ste razdvojeni vise od 24H iz bilo kog razloga...
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22707
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Koliko vam nedostaje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko vam nedostaje...   Koliko vam nedostaje... EmptyČet Feb 23, 2012 4:27 am

Zapocela sam temu jer sam trenutno u takvoj situaciji Sad
Mm je u inostranstvu vec dve nedelje i ujutru stize KONACNO. Nije prvi put da se razdvajamo na duzi period< ali svaki put je sve teze, pre par meseci je takodje bio odsutan dve nedelje ali mi je tad mnogo brze proslo i vremenski uslovi su bili dobri pa smo nas tri bile po ceo dan napolju, bila sam i kod mojih par dana i bas je proletelo vreme, a sad kao da su prosle godine, em je napolju bilo katastrofa da nisam uopste izlazila po onom mrazu em nikako da prodje dan. ljuta sam i besna, a ne znam ni na koga verovatno na situaciju u zemlji jer da je ovde mogao da nadje posao nikad mu ne bi palo na pamet da se na duze vreme odvaja od nas.
Nazad na vrh Ići dole
Majček
Admin
Majček


Broj poruka : 373
Points : 22751
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2012
Godina : 36
Lokacija : U maminom svetu :)

Koliko vam nedostaje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko vam nedostaje...   Koliko vam nedostaje... EmptyČet Feb 23, 2012 11:54 pm

Mm i ja se do sada nikada nismo razdvajali, sem onda kad sam bila u porodilištu Wink I kada poslovno otputuje to je na jedan dan-uveče se vraća.
Sestrin muž je u Francuskoj, evo danas je otišao ponovo, bio je tu dve nedelje, pa ne dođe po dva meseca... A ona sa tri deteta kod kuće, možeš misliti koliko je teško, ali kad se mora...
Nazad na vrh Ići dole
strumfeta
Moderator
strumfeta


Broj poruka : 309
Points : 22707
Reputation : 0
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 36
Lokacija : Negde...tu...iza duge :)

Koliko vam nedostaje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko vam nedostaje...   Koliko vam nedostaje... EmptyPet Feb 24, 2012 12:00 am

nemoj niosta da mi pricas, meni ne pada tesko to sto sam sama sa decom nego sama pomisao na to koliko je daleko, dan nekako i prodje, al kad dodje vece ove male odu na spavanje e onda nastupa muka. nego hvala bogu jutros je stigao, evo ga spava ako beba,umoran od puta, znam da je sve to za nase dobro i da on ne ide tamo da se provodi vec da zaradi, sto ti kazes mora se...
Nazad na vrh Ići dole
Nela

Nela


Broj poruka : 48
Points : 22253
Reputation : 0
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : u bebinom zagrljaju

Koliko vam nedostaje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko vam nedostaje...   Koliko vam nedostaje... EmptyČet Mar 01, 2012 1:00 am

Ja i mm prvi put smo bili odvojeni sada kada sam ja isla sa bebicom kod svojih,tri sedmice..Nekako sam se osjecala kao bez ruku,iako sam bila okruzena svojima,i sve bilo super,mislila sam kako je njemu sada,je li gladan,kao da sam ostavila dijete a ne odraslog covjeka ali to je sve jer smo navikli da smo uvijek skupa..Kada sam ga ugledala na aerodromu kao da mi je tek tada svanulo..Daj Boze da se ne moramo vise razdvajati
Nazad na vrh Ići dole
ZenaZmaj

ZenaZmaj


Broj poruka : 47
Points : 22269
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012
Godina : 45
Lokacija : Iza duge :)

Koliko vam nedostaje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko vam nedostaje...   Koliko vam nedostaje... EmptyČet Mar 01, 2012 1:10 am

Mi smo se jednom za 14 go razdvojili 25 dana i to nam je najtezi period u zivotu on bio na putu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko vam nedostaje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko vam nedostaje...   Koliko vam nedostaje... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko vam nedostaje...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» A koliko si ih imala do sad????
» Koliko dugo ste pokusavali?
» Koliko ste kg dodale do sada?
» Koliko imate pravih prijatelja?
» Koliko imate vremena za sebe?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamin Svet :: Bračni kutak :: Veza i brak-
Skoči na:  
Sve informacije i saveti na http://maminsvet.goodoolz.com/ služe isključivo u edukativne svrhe. Sadržaj web portala nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze. Ukoliko brinete za svoje i zdravljesvoje bebe, preporučujemo Vam da se obavezno konsultujte sa svojim lekarom.